Chroland English

AlbanianflagPolishflagspanishflag

albanianflag

Programet

- tė tėra sesionet tona janė 50 minuta.

- sesionet e gjuhės angleze janė 3  x 50 minuta sesioni

- sesionet e marketingut janė 6 x 50 minuta sesioni

- pėr klientėt korporata sesioni mund tė organizohet edhe nė zyrat e kompanisė

- pėr cdo klasė kėrkohet njė numėr minimum personeli pėr tė arritur ndėrlidhjen maksimale

- data specifike arranxhohen me kompaninė

- pėr individėt dhe pjesmarrės nga klientė qė nuk janė korporata vendi i sesioneve njoftohet paraprakisht

 

-